هزینه و کارمزدها


ما در ایران پیمنت همواره تلاش می‌کنیم تا متنوع ‌ترین و با کیفیت ترین خدمات را با کمترین هزینه برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهیم. ما برای کسب و کار‌های بزرگ با تراکنش های بالا، طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات نوآورانه ایران پیمنت دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه و کاهش کارمزد با ما تماس بگیرید.
در سامانه ایران پیمنت امکان ارائه خدمات با کارمزد اختصاصی از 0 درصد الی ... فراهم میباشد, لذا کاربرانی که میزان تراکنش بالایی داشته باشند میتوانند با تماس با واحد پشتیبانی ایران پیمنت درخواست کاهش کارمزد را داشته باشند

  • حداقل مبلغ جهت درخواست تسویه حساب، 5000 تومان می باشد. هیچگونه حداکثر مبلغی جهت تسویه وجود نداشته و تا هر مبلغی را میتوانید ثبت فرمایید.
  • ساعات تایید حواله پایا از طرف بانک 9:30 , 11:30 , 13:30 , 15:30 , 18 , 19:20 بوده و یک تا دو ساعت بعد از تایید بانک، پول به حساب شما واریز خواهد شد.
  • کلیه تسویه های شتاب و پایا بین ۵ دقیقه تا ۲۴ ساعت از سوی ایران پیمنت ثبت و تایید میشود. ایران پیمنت تمام تلاش خود را میکند تا تسویه ها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.

همچنین توسط محاسبه گر زیر میتوانید کارمزد دریافتی ایران پیمنت از هر تراکنش با مبلغ مورد نظر و نوع درگاه را مشاهده کنید :

  تومان
کارمزد پرداختی : تومان


شرح کارمزد خدمات استفاده از سامانه ایران پیمنت در جدل زیر آمده است :

کارمزد درگاه غیر مستقیم 1 درصد
کارمزد درگاه مستقیم 1 درصد
کارمزد درگاه اختصاصی تعرفه 1 2.5 درصد
کارمزد درگاه اختصاصی تعرفه 2 1.5 درصد
کارمزد تسویه حساب پایا رایگان
کارمزد انتقال وجه داخلی رایگان
کارمزد تسویه حساب اتوماتیک 500 تومان
کارمزد تسویه حساب شتاب 500 تومان